Rüyada Akide Şekeri Görmek

Rüyada Akide Şekeri Görmek

 
Rüyada akide şekeri görmek rüya alimlerince yaşanacak sıkıntılardan sonra aydınlığa gidileceğine yorulur. Her kim rüyasında akide şekeri görmüş ise uzun zamandır beklediği sıkıntıları bir çırpıda yaşayacağına ve bu sıkıntılı dönemini atlattıktan sonra huzura ulaşacağına yorulur. Her kim rüyasında akide şekeri görmüş ise sabırlı olmalı ve gireceği zorlu dönemin geçmesini beklemelidir. Daha sonrasında sıhhat, neşe ve huzur rüya sahibi kişi ile olacaktır ve rahatlayacak, eli bollaşacaktır. Zorluklar karşısında isyan etmemeli ve Allah’ın hidayetini üzerimize alarak beklemeli, sağlıklı düşünerek çözüm aramalı ve sükunetimizi korumalıyız.

 

Rüyada Birine Akide Şekeri Vermek

 
Rüyada birine akide şekeri vermek kısa zamanda hasta taziyesine gidileceğine delalettir. Aynı zamanda rüyada görülen akide şekeri birine tavsiye vermek şeklinde de yorumlanabilir. Rüya sahibinin tavsiyede bulunacağı kişi rüya sahibini dinlemesi durumunda büyük bir sıkıntıyı atlatacak ve rahata erecek demektir.

 

Rüyada Akide Şekeri Yemek

 
Rüyada akide şekeri yemek genel olarak hayra yorumlanmaktadır. Rüyada akide şekeri yenmesi hiç ummadığınız bir haber ile sevineceğinize veya bir anda elinize toplu bir para geçeceğine delalettir. Rüyada akide şekeri yemek hayırlıdır ve güzel haber alınacağının alametidir. Her kim rüyasında akide şekeri yemiş ise o kişi hoş sohbetlere girebilir, neşeli insanlarla tanışabilir ve hayatına renk gelebilir.

 

Rüyada Birine Akide Şekeri Vermek

 
Rüyada birine akide şekeri vermek rüya alimlerince olumlu olarak betimlenir. Her kim rüyasında birine akide şekeri vermiş ise gerçek hayatında birine tavsiye vermeye hazırlandığına delalettir. Eğer akide şekeri verilen kişi tanıdıksa bu rüyanın yorumu : tanıdık birine verilen akıl ve nasihatin o kişinin işine yarayacağını ve o kişiyi rahatlatacağını gösterir. Daha sonra tavsiyeyi alan ve bu sayede işlerini yoluna koyan kişi rüya sahibine şükranlarını sunarak ona bir hediye verecek demektir.
Eğer akide şekeri verilen kişi tanıdık değilse rüya sahibi kişi yardıma muhtaç, kimsesiz birine yardımcı olacak ve sevap kazanacak demektir. Bu davranışından dolayı çevresince saygı görecek ve sevilen bir insan olacak olarak da yorumlanır.
 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz
rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments