Rüyada Akciğer Görmek

Rüyada Akciğer Görmek

 
Rüyada akciğer görmek ; rüya alimlerince hayra ve güzelliğe yorumlanmaktadır. Rüyada görülen akciğer rüya sahibi kişinin ilerideki yaşantısında güzel gelişmeler yaşayacağına ve helal yönden kazanca, mutluluğa, sağlığa delalettir. Aynı zamanda oldukça yeşil, temiz bir bölgede bulunacağına ve buradan oldukça memnun kalıp sakin kafayla bu bölgede önemli kararlar alabileceğine de işarettir.
Diğer rüya alimlerince rüyada akciğer görmek bir takım sıkıntılar yaşanabilecek olmasına ve rüya sahibi kişinin bu sıkıntıları atlattıktan sonra eskisinden çok daha güçlü, sağlıklı ve huzurlu bir hayata kavuşulabileceğini, sıhhatli ve neşeli günler geçirebileceği şeklinde yorumlanmaktadır.

 

Rüyada Akciğer Hastası Olmak

 
Rüyada akciğer hastası olmak genel olarak hayra yorumlanmaz. Yaşanabilecek sıkıntıları, zorlukları ve maddi yönden dara düşülebileceğini sembol eder. Her kim rüyasında akciğer hastası olduğunu görmüş ise fani dünyada yaşadıklarını çok kafasına takıyor, içine atıyor ve kendini kahrediyor demektir. Rüya sahibinin bu üzüntüleri kafasına takması, içinde yaşaması ve kendisini sıkması onu hastalığa itebilir veya normal ve sağlıklı düşünmemesine yol açabilir. Bu yüzden de ileride de mutluluk ve huzuru elde edemeyebilir. Bu yüzden yapması gereken şey olayları içine atmaması, fani dünya sıkıntılarını bu kadar kafasına takmaması ve biraz rahat yaşamayı öğrenmesidir. Olaylar karşısında güçlü durup atacağı adımları iyi belirlemesi ve sükunetini korumasıdır.
 
 
Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz
rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments