Rüyada Akbaba Görmek

Rüyada Akbaba Görmek

 
Rüyada akbaba görmek rüya alimlerince hayra yorumlanmaz. Rüya sahibi kişinin gerçek hayatında var olan veya tanışılacak birisini temsil eder. Bu kişi tembel, üşengeç ve kendisine dahi hayrı olmayan biridir. Huyu oldukça kötüdür ve rüya sahibi kişiye pek bir şey kazandırmaz. Rüyayı gören kişinin bu üşengeç kimseye hizmetlerde bulunacağına istemeden de olsa bir süre bu kişi ile etkileşim halinde olması gerektiğine de delalet eder.
Özet olarak rüyada akbaba görmek hayra yorumlanmadığı gibi uğursuzluk ve zorunlu olarak istemediği bir kişi ile etkileşimde kalmak ona hizmet etmek manasına gelir.

 

Rüyada Akbaba Yakalamak

 
Rüyada akbaba görülmesi nereden geldiği belli olmayan büyük bir paradan rüya sahibi kişinin de pay alacağı anlamına gelir. Bu paradan bereket beklenmez ve harcaması da bir o kadar hızlı gerçekleşir. Rüya sahibi kişi elde ettiği bu paranın nasıl bittiğini dahi anlamaz ve paranın ele geçmesi ile bitmesi bir olur anlamına gelir. Her kim paranın bir kısmı ile hayır işler ve sevap kazanırsa iyilik yapmış olur ve sevilen kul olur.

 

Rüyada Akbaba Saldırması

 
Rüyada akbaba saldırması pek hayra yorulmaz. Rüya sahibinin yakın çevreden ummadığı kişilerle münakaşa yaşayabileceğini ve kavga edebilecek boyutta tartışmalar yaşayabileceğini gösterir. Her kim rüyasında akbaba görmüş ise bu kişi istemediği tartışmaların içine girebilir. Bu kişinin yapması gereken soğukkanlı kalıp sağlıklı düşünerek adımlar atmasıdır, yoksa ileride kendisi üzülebilir ve hüsrana uğrayabilir.

 

Rüyada Akbaba Öldürmek

 
Rüyada akbaba öldürmek genel olarak hayra yorumlanır. Rüya sahibi kişinin çevresinde onun hayatını zorlaştıran, fitne sokan, bazı konularda adım atmasını engelleyen, ayak bağı olan kişiyi yaşantısından def etmesi manasına gelir. Rüya sahibi kişi uzun zamandır farkında olmadığı ve ona yük olan bir kaç insandan kurtulacak demektir. Bu insanlar rüya sahibine ağırlık yapıp adım atmasını ve başarıya ulaşmasını engelleyen kimselerdir. Fakat rüya sahibi kişi bunu gerçek hayatında kavga etmeden, fiziksel şiddet uygulamadan gerçekleştirmelidir. Allah kavga edenleri, karşısındakine zarar verenleri sevmez.

 

Rüyada Akbaba Yavrusu Görmek

 
Rüyada görülen akbaba yavaşlığa delalet eder. Rüya sahibi kişinin zamanında başladığı ve bol kazançlar elde edeceğini bildiği bir iş oldukça yavaş ilerliyor veya ilerleyecek demektir. Rüya sahibinin büyük umutlar ile beklediği iş aksamayacak olsa da oldukça yavaş adımlar atılması ve bir türlü istediği düzeye ulaşmamasından dolayı rüya sahibi kişinin canını sıkmakta ve onu kara düşüncelere itmekte demektir.

 

Rüyada Akbaba Sürüsü Görmek

 
Rüyada akbaba sürüsü görmek rüya sahibi kişinin borç aradığına veya arayacağına delalet eder. Ancak bu borcu alırken bir takım zorluklar yaşayacağı ve parayı bulmakta güçlük çekeceği manasına gelir. Ancak rüya sahibi kişi vazgeçmemeli, kötü düşüncelere kapılmamalı ve bir kaç defa daha denemelidir. Sonunda bu borç parayı alıp elini biraz rahatlatacağına işarettir.
 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz
rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments