Rüyada Akarsu Görmek

Rüyada Akarsu Görmek

 
Rüyada akarsu görmek; rüya sahibi her kimsenin sağlık ve sıhhatli uzun bir ömüre sahip olacağının, hem maddi hem de manevi sorun ve sıkıntılarından arınıp zihnini tazeleyeceğine, ferahlayacağını ve bundan sonraki yaşamını rahat idare edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin gerçek hayatında oldukça çetin, zor yollardan geçtiği, çevresinde bulunan art niyetli ve kötü kişilere bazı zamanlar uyduğu ve onlarla birlikte hareket ettiği için başının belaya girdiğini lakin rüya sahibi kişinin yaptığı yanlışlar için yeterli bedeli ödemiş olduğuna ve buna karşılık artık belanın üzerinden def olacağına ve hem maddi hem manevi huzura yakın olduğuna yorumlanmaktadır.
Rüyada akarsu görmek temel olarak ferahlık, tazelik ve sakinlik manasına gelmektedir. Rüyada akarsu görmek, rüya sahibi kişinin diğer insanlara göre daha uzun bir ömre sahip olacağına ve bu ömrün sıhhatle ve hidayet ile geçeceğine hatta torunlarının torunlarını bile göreceğini ve yaşlılık zamanında ailesinde sahipleneceğini ve ailesi tarafından saygı görüleceğini ve asla ve kata yalnız bırakmayacağını işaret etmektedir.
Eğer rüya sahibi kişi gerçek hayatında bir işveren veya patron ise görmüş olduğu bu rüya onun ileride oldukça önemli bir karar vermek üzere olduğunu ve bu nedenden dolayı kararsızlık yaşayıp ikilemde kalacağını işaret eder. Bu kişi sakin kalmalı ve en sağlıklı kararı verebilmek için aile büyüklerinden nasihat dinlemelidir.

 

Rüyada Bulanık Akarsu Görmek

 
Rüyada Bulanık Akarsu Görmek genel olarak hayra yorumlanmaz.
Soruna sıkıntıya ve huzursuzluğa delalet olarak görülür. Rüyayı gören kişinin hem maddi hem manevi sıkıntılar yaşayabileceğine işarettir. Lakin bu kişi hayatına huzuru getirmek istiyor ise ileride karşısına çıkacak yol ayrımlarında ve vereceği önemli kararlarda oldukça sakin ve mantıklı tercihler yapmak zorundadır. Her kim rüyasında bulanık akarsu görmüş ise bu kişi ileride alacağı kararlarda çevresindeki büyüklerin nasihatini dinlese iyi eder.
Rüya sahibi kişi evli ise çevresinde onun iyiliğini istemeyen ve fitne fesat arayışı içinde olduğunu gösteren kişilerin varlığına delalet eder. Bu art niyetli kişiler rüyayı gören kimseyi kötü durumlara düşürebilir, iftiralar atabilir. Fakat kişi sakin kalmalı ve olayların sıcaklığı ile olmadık şeyler yapmamalıdır. Gerçekler ortaya çıkacak ve rüya sahibi kişinin hayatı tekrar normale dönecektir.
Eğer rüya sahibi kişi gerçek hayatında bekar ise içinde bulunduğu bir ilişki var ise ailenin bu ilişkiyi onaylamakta kararsız olduğuna delalettir.

Rüyada Berrak Akarsu Görmek

 
Rüyada berrak akan su görmek ;  genel olarak hayra yorumlanır. Rüyada berrak akan su gören her kimse mutluluğa, huzura, neşeye ve güzelliğe kavuşacak demektir.. Rüyayı gören kişinin gerçek hayatta bir çok sıkıntılarını aşacağı, ilerideki yaşantısına huzurlu ve mutlu bir şekilde devam edeceği ve Allah’tan isteklerinin kabul olabileceğine işaret eder.
Rüya sahibi evli olması durumunda ailesiyle birlikte mutlu ve huzurlu günler geçirdiği ve çevresindeki insanların rüya sahibinin evliliğine imrendiğini ve özenle bakıp aralarında gıybet de bulunduklarını işaret eder.
Rüya sahibi kişi bekar olması halinde; gerçek hayatında izdivaçta bulunduğu kişi ile hayatını birleştireceği ve çok iyi bir aile sahibi olup mutlu olacağı ve eşi tarafından çok değer göreceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin gerek iş hayatında gerekse sosyal hayatında çok büyük ve güzel işler başaracağına ve helal yönden büyük miktarda paralar kazanacağına ve ev halkının neşesinin ve mutluluğunun daim olacağına delalettir.
Genel olarak rüya alimlerince rüyada berrak akan su görülmesi ; kişinin son sıkıntısını da aştıktan sonra ışığı bulacağına ve huzurun, mutluluğun,kazancın ve sağlığın o kişi ile daim olacağına delalettir.
 

Rüyada Ormanın içinde Akarsu Görmek

 
Rüyada ormanın içinde akarsu görmek ; rüya alimi yapan kişilerce hayra yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kimsenin yoğun isteği, hırsı ve inatçılığı ile arzu ettiği şeye kavuşarak hem maddi yönden hem manevi yönden helal kazançlarda bulunacağı, elinin bollaşacağı ve bu kazançlardan elde ettiği güç ile de çevresinde bulunan ihtiyaç sahibi kimsesizlere yardım edeceği ve sıkıntıları, problemleri olan dardaki, yardıma muhtaç kimselere yardım edip şevkatte bulunacağı şeklinde yorumlanır.
Aynı zamanda rüyada çeşmeden akan su görmek aile büyüklerinin rüya sahibi kişiye bol bol dua etmesini gösterir Onlardan alınmış olan nasihatin kişinin ilerideki yaşantısında oldukça işe yarayacağına ve rüya sahibi kişiye zor zamanlarında yardımcı olacağına delalettir.
 

Rüyada Akarsuya Girmek

 
Rüyada Akarsuya Girmek rüya alimlerince hayra yorumlanır ve güzel rüya olarak bilinir.  Rüya sahibi kişinin hayatında yenilikler yaşayacağını delalet eder. Rüya sahibinin yeni bir iş girişiminde bulunabileceği, yeni ve güzel bir ev alabileceği ya da daha önce görmediği biri ile tanışabileceği ve hayırlı bir tanışıklık olacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi kişinin geçmiş yaşantısında yapmış olduğu yanlışlıkların, kötülüklerin cezasını çektiği bu yanlışlıkların bedelini ödediği ve artık huzura kavuşmak için karşısına fırsatlar çıkabileceği şeklinde de yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibi kişi karşısına çıkan fırsatları iyi değerlendirir ve Allah’ın ahlakını üzerine alarak hareket ederse geçmişteki pişmanlıklarından sıyrılıp kuş gibi hafifleyebilecektir.

 

 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz
rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments