Rüyada Ajanda Görmek

Rüyada Ajanda Görmek

 
Rüyada ajanda görmek ;  rüyayı gören kişinin, gerçek hayattaki yaşantısını belirli bir düzene koyup epey zamandır aksi giden işleri için iyi bir çözüm bulmaya çabalamasına ve iş hayatında ortaya çıkan oldukça büyük bir sorunun ardından işten çıkarılmasına ve yeni bir iş arama sürecine girip kafasındaki işi bulmasına ve maddi yönden rahat etmeye çalışıp yoğun bir şekilde hayatını devam ettirmek için çabalaması şeklinde yorumlanır.

 

 

 

Rüyada İşsiz Kişinin Ajanda Görmesi

 

Rüyada işsiz kişinin ajanda görmesi, iş hayatında yaşanan ve rüya sahibi kişiyi oldukça daraltan bir kaç sorunun ortadan kalkması için kişinin yeni bir iş arama sürecine gireceğine ve gireceği iş ile sorunlarının ortadan kalkıp kafasının rahatlayacağına delalet eder.

 

 

 

Rüyada Ajandaya Bir Şey Yazmak

 

Rüyada ajandaya bir şey yazmak ; iş hayatında ya da sosyal hayatta yepyeni umutların doğacağına ve güzel ihtimallerin ortaya çıkacağına ve farklı bir hayata giriş imkanı sağlayacak bir kişi ile irtibatta bulunma ve denenmemiş yolları denemeye delalet eder..

 

 

Rüyada Günlük Tuttuğunu Görmek,

 

Rüyada günlük tuttuğunu görmek ; rüya sahibi kişinin, maddi olarak çok zor bir durumdayken eline geçecek olan iş imkanı sayesinde çalışmaya başlamasına ve gelecek günlerde yaşanabilecek sıkıntılı zamanlar için para biriktirip hazırlıklı olmasına delalet eder.

 

 

Rüyada Hatıra Defteri Görmek

 
Rüyada hatıra defteri gören kişinin, geçmişi ile yüzleşerek zamanında yapmış olduğu kötü şeylerden dolayı hem kendisine hem de çevresindeki insanlara vermiş olduğu zararların farkında varıp Allah katında tövbe edip pişman olduğunu beyan edip doğru yola gireceğine işaret eder. Bazı rüya tabiri alimlerin ise rüyada hatıra defteri görülmesi için yorumu : Geçmiş zamana karşı duyulan özlem, hasrete delalettir. Kişinin geçmiş zamanının özlemi için döktüğü gözyaşı ve geçmişten kopamaması şeklindedir.

 

 

Rüyada Hatıra Defterine Bir Şeyler Yazmak

 

Rüyada hatıra defterine bir şeyler yazmak ; rüyayı gören kimselerin, zamanında mazlum insanlara yaptığı kötülükler, yardım bekleyen insanlara etmiş olduğu eziyetler ve sevdiği insanlara karşı ihanet etmesinden dolayı kendi içinde vicdani bir hesaplaşma yaşamasına ve kurduğu vicdan mahkemesinde, yaptıklarından ötürü kendisini cezalandıracak olmasına yorulur. Aynı zamanda bazı alimlerce ise yaşmış olduğu hayattan pişmanlık duymaya ve kendini değiştirmeye gayret etmeye de yorulur.

 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments