Rüyada Aile Büyüklerini Görmek

Rüyada Aile Büyüklerini Görmek

 

Rüyada aile büyüklerini görmek ; oldukça hayırlı bir rüyadır. Kişinin gerçek yaşantısında asla hiçbir sorunla yalnız yüzleşmeyecek olmasını ne zaman ama ne zaman isterse ailesi ve yakınları tarafından destek göreceğini, onların korumasında olup kanatlarının altında muhafaza edileceğine delalet eder. Aynı zamanda alınacak iyi bir müjdeye de işaret etmektedir. Bu müjde mal mülk olacağı gibi kişinin uzun zamandır beklediği bir haberi alması ve oldukça sevinmesi de olasıdır.
Bazı rüya tabircileri ise rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda hediye alması şeklinde yorumlamaktadır.

 

Rüyada Aile Büyükleri ile Sohbet Etmek

Rüyada aile büyükleri ile sohbet etmek ya da rüyada aile büyükleri ile konuşmak, toplanmak ; aile sakinlerinin hepsini ilgilendiren hayırlı bir haber alınacağına delalet eder. Rüyayı gören kimsenin ailesi ile beraber rızkının peşinden koşacağına, aydınlık günler göreceğine ve feraha erişeceklerine işaret eder. Rüyayı gören her kimse ileride yaşanacak gelişmelerde ve önemli adımlarda aile büyüklerinin sözünü dinlerse rüya sahibi için daha da hayırlı işler kişiyi beklemektedir.

 

 

Rüyada Aile Büyükleri ile Kavga Etmek

 

Rüyada aile büyükleri ile kavga etmek ; hayra yorulmaz, rüya alimlerince bu rüyanın tefsiri doğacak ve sıkıntısı zor olacak bir soruna delalettir. Her kim rüyasında aile büyükleri ile kavga ettiğini görmüş ise ailesine sarılmalı ve onlardan nasihat almalıdır. Aksi takdirde kötülüğe gebe bir rüya olmak ile birlikte pek hayırlı olmayan bir gelişmenin yaşanması da ihtimal dahilindedir.

 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments