Rüyada Ahtapot Görmek

Rüyada Ahtapot Görmek

 

Rüyada ahtapot görmek ; rüya sahibi kişinin gönül gözünün oldukça zengin olduğuna bir delalettir. Rüya sahibi her kimse olaylara farklı açıdan bakabilen, peşin hükümlü olmayan, karşısındakine karşı saygı ve sevgi ile yaklaşan ve herkesi kucaklayan bir kimsedir. Rüyada ahtapot görmek rüya tabirleri alimlerince iyiye ve hayra yorumlanmak ile birlikte rüya sahibinin bir çok işi bir arada yürütebildiğini aklında bir den fazla düşünce olmasına rağmen zihninin bulanmadığını ve her şeyi kontrol altında tutabildiğine delalet eder.

 

 

Rüyada Ahtapot Tutmak

 

Rüyada ahtapot tutmak ya da yakalamak rüya sahibi kişinin yakın bir zamanda arzu edeceği şeyi başaracağına delalet eder. Rüya sahibi kişi disiplini ve güzel ahlakı ile amacının peşinde koşacak ve isteğine ulaşacak demektir, her kim rüyasında ahtapot tutmak görürse ya da ahtapot yakalamak görürse o kişi yakın bir zamanda bir iş arzulayacak ve bu iş rüya sahibinin titiz çalışması sonucunda yerine gelecek demektir.

 

 

Rüyada Ahtapot Öldürmek

 

Rüyada ahtapot öldürmek ; rüyayı gören kişinin başında birden fazla iş olduğuna ve rüya sahibi kişiyi bir nebze de olsa daralttığına, ruhunu zaman zaman sıktığına delalet eder. Fakat rüyada ahtapot öldürmek görmek rüyayı gören kişinin bütün sorunlardan kurtulacağına ve rahata ereceğine delalettir. Kişi bir anda huzura erecek ve aydınlığa çıkacaktır.

 

 

Rüyada Ahtapot Saldırması

 

Rüyada ahtapot saldırması ; rüya sahibi kişinin çevresinde nazar ve kem gözlü kimselerin olduğuna delalettir. Bu kimseler birden fazla kişi olmak ile beraber rüya sahibinin gıybetini yapmakta ve ona karşı kıskançlık duymaktadırlar. Rüyayı gören her kimse bu kişilere dikkat etmeli gündelik hayatında kurduğu arkadaşlık, dostluk ilişkilerine dikkat etmeli ve arkadaş seçerken bir nebze seçici olmalıdır.

 

 

 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments