Rüyada Ağlayarak Uyanmak

Rüyada Ağlayarak Uyanmak

 
Rüyada ağlayarak uyanmak pek hayra yorulur. Her kim rüyada ağlayarak uyumuşsa o kişiyi iyi günler bekliyor demektir. Rüyada ağlayarak uyanmak birden çok tabir ile açıklansa da bütün tabirlerin kesiştiği yol iyilik ve güzellik adınadır. Her kim rüyada ağlayarak uyandığını görmüşse uzun süredir arzuladığı, peşinden koştuğu şeye kavuşur ve mutlu olur. Rüyada ağlayarak uyanmak gören kimse eğer atlatamadığı sıkıntıları, geçmiş ile koparamadığı bağı ve yaşamış olduğu olaylardan dolayı hafızasına kazınmış anıları var ise bir müddet daha bunların sıkıntısını çekse de kısa zaman içinde bütün bunları atlatıp rahata erer. Rüyada ağlayarak uyanan kimsenin gerçek hayatında sabır ve sükunetini koruyup sıkıntılarından kaçmaması ve onlarla yüzleşip geçmelerini beklemesi gerekmektedir. Eğer rüya sahibi kişi ayağını yere sağlam basar ve sağlıklı adımlar atarsa kısa zamanda sıkıntılarından kurtulup rahata erer, sağlık ve sıhhat onunla olur.

 

 

 

Rüyada Aşırı Korkuyla Uyanmak

 
Rüyada aşırı korkuyla uyanmak son zamanlarda kafanıza çok fazla şey takmış olduğunuza delalet eder.  Rüya sahibi kişinin çok fazla düşünmesi ve ayrıntılarda boğuluyor olmasından dolayı böyle bir rüya görmüş olabilir. Her kim rüyasında korkup ağlayarak uyanırsa o kişinin gerçek yaşantısında sakin kalması ve atacağı adımlarda iyi düşünüp kararlı olması gerekmektedir. Aynı zamanda bu kişi kendisine 1 gün ayırıp güzel bir tatil yapmalı, sıkıntılarından bir nebze arınmalıdır. Gezmek, dolaşmak yapılacak en iyi şeylerden biri olacaktır

 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments