Rüyada Ağlayan Kadın Görmek

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek

 
Rüyada Ağlayan Kadın Görmek görülen rüyanın ayrıntılarına göre yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibi kişi bir erkekse ve rüyada alçak tonda ağlayan bir kadın görmüşse bu rüyanın tabiri : rüya sahibi kişinin yakın bir zamanda izdivaca gireceği yönündedir. Rüyada ağlayan kadın görmek, İzdivaca gireceği kişinin masumiyetini ve rüya sahibine olan ihtiyacını simgeler. Bu izdivaç tez zamanda gerçekleşecek olup karşı cinsin rüya sahibini üzmemek için çok çaba sarf edeceğine delalet etmekle beraber izdivacın sonu resmi bir birlikteliğe de dönüşebilir.
 
Eğer rüyada ağlayan kadın oldukça yüksek bir ses ile, haykırırcasına ağlıyorsa bu rüya hayra yorumlanmaz. Genel olarak rüyada yüksek ses ile ağlanması kötü bir haberin alınacağına ve rüya sahibi kişinin üzüleceğine delalet eder.  Kısaca anlatacak olursak, bir erkek için rüyada ağlayan kadın görmek: kadının ağlamasının ne derece yüksek veya alçak tonda olduğu ile alakalıdır. Eğer kadın sessiz veya normal bir tonda ağlıyorsa bu hayra yorulur ve tefsiri de ilk paragraftaki gibidir. Ancak kadın feryat figan, yüksek bir ses tonu ile yakarırcasına ağlıyor ise bu pek hayra yorulmaz, kötü bir haber alınacağının ve bu haber ile rüya sahibi kişinin üzüleceğine delalet eder.
 
 
 

Bir Kadının Rüyada Ağlayan Başka Kadın Görmesi

 
Rüyada hemcinsini ağlayarak gören kadın çevresinde yardım bekleyen bir arkadaşının olduğuna delalet eder. Rüya sahibi kişi eğer hemcinsinin derdini öğrenip, ona yardım ederse bundan sonraki yapacağı işler uğurlu geçecek ve evine bolluk ve bereket gelecek demektir. Her kim rüyasında ağlayan hemcinsini görürse çevresinde fark edemediği ama yardıma muhtaç birilerinin olduğuna delalet eder.

 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments