Rüyada Ağlayan Çocuk Görmek

Rüyada Ağlayan Çocuk Görmek

 
Rüyada ağlayan çocuk görmek hayra yorumlanabilecek bir rüyadır. Her kim rüyasında ağlayan bir çocuğu görmüşse o gerçek hayatında oldukça merhametli ve yufka yürekli bir kimsedir. Bu kişi ahiret inancına sahip olup kendi hayatını da bu inanca göre dizayn eden Allah yolunda bir kuldur. Rüyasında ağlayan çocuk görmüş kimse yakın bir zamanda yardıma muhtaç birilerinin elinden tutarak onlara oldukça önemli yardımlarda bulunur ve çok büyük hayırlara vesile olur. Aynı zamanda rüyasında ağlayan çocuk görmüş kişinin bundan sonraki işleri uğurlu geçer ve ömrünün geri kalanı huzur ve sıhhat ile geçer.

 

 

 

Rüyada Yüksek Sesle Ağlayan Çocuk Görmek

 
Rüyada yüksek sesle ağlayan çocuk görmek hayra alamet olarak yorumlanmaz. Çünkü rüyada yüksek ses ile ağlanması, yakarış, haykırış gelebilecek kötü bir habere delalet eder. Ve rüyayı gören kimse almış olduğu bu kötü haber sebebiyle üzüntü yaşar.  Rüyada ağlayan çocuk görmek hayra yorumlanırken rüyada yüksek ses ile ağlayan birisini görmek hayra yorumlanmadığı gibi kötü haberin habercisidir.

 

 

 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments