Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

 
Rüyada ağlayan bebek görmek hayra yorumlanmakla beraber rüya sahibi kişinin yakın zamanda seviye atlayacağını aynı zamanda çevresindeki insanların saygısını kazanacağına ve bunlar ile gururlanacağına delalet eder. Rüya sahibi kişi iş hayatında yapacağı bir iş dolayısı ile patronundan ve diğer çalışanlardan veya ailede almış olduğunuz bir kararı aile büyüklerinin desteklemesi ve sizlere şükranlarını sunması veya zor durumdaki bir insana yapacağınız yardım ile toplum tarafından sizlere güzel iltifatlar sıralanması ve gururunuzun okşanmasına delalet eder.

 

 

 

Rüyada Çok Yüksek Sesle Ağlayan Bebek Görmek

 
Rüyada ağlayan bebek görmek genel olarak hayra yorumlansa da eğer rüya sahibi kişi rüyasında bebeği yüksek bir ses ile ağlayarak görüyorsa bu pek hayra yorumlanmaz. Rüyada yüksek ses ile ağlayan bebek görmek kötüye yorumlanır. Alınacak kötü bir haber veya üzüntü duyacağınız bir olaya şahit olmanız olasıdır.

 

 
Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments