Rüyada Ağladığını Görmek

 

Rüyada Ağladığını Görmek

Rüyada kişinin kendisinin ağladığını görmesi pek hayra yorumlanmaz. Rüyada kişinin ağlaması gerçek hayatta üzüntüye delalet eder. Fakat bütün rüyalarda olduğu gibi bu tür rüyalarda da rüyada görülmüş olan ayrıntı rüyanızın tabiri açısından oldukça önemlidir.
Eğer rüyada sessiz bir şekilde ağlanıyorsa bu durum mutluluğa açılan yol olarak kabul edilir, kişi gerçek hayatında tez zamanda alacağı bir müjde ile mutlu ve sıhhatli günler geçirebilir.

Eğer feryat figan, oldukça yüksek ses ile sağa sola kendini vurup bağırarak ağlanıyorsa bu kişinin yaşantısında da zor bir duruma düşeceğine ve bu durumdan dolayı oldukça fazla gözyaşı dökeceğine delalet eder.
Kısaca özetlemek gerekirse ; rüyada sessiz ağlamak hayra, bağırarak, hıçkırarak ağlamak kötüye yorumlanır.

 

 

 

Rüyada Ağlayan Birini Görmek

Rüyada ağlayan birini görmek genel olarak hayra yorulur. Fakat rüyada ağlayan birini görmenin tabiri rüyanızın ayrıntısı ile de paralellik gösterir. Şöyle ki ; eğer rüyada daha önce hiç görmediğiniz birini ağlayarak görüyorsanız ve bu kişi çok yüksek sesle haykırarak ağlamıyorsa rüyanız hayıra alamettir. Tez zamanda uzaklardan gelecek müjdenin habercisidir. Bu tip rüyalar kişiyi gerçek hayatında sevindirecek ve mutlu edecek şeylerin olacağına delalet eder.

Eğer rüyanızda tanıdığınız biri sessiz bir şekilde ağlıyorsa bu rüyanın tabiri ise aileniz ile ilgili huzuru ve bereketi simgeler. Uzun zamandır aşamadığınız bir konunun üstesinden ailecek gelerek huzuru yakalayacağınıza delalet eder.
Eğer rüyadaki tanıdığınız insan haykırarak ağlıyorsa bu pek hayra yorulmaz, kötü bir olay yaşanacağına delalet eder.

 

 

 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments