Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi

Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi

 
Bu rüyanın birden çok tabiri bulunmaktadır.
Birinci Tabiri : Rüyada ağızdan gelen kan önemli bir sırrın ortaya çıkacağına delalet eder. Ortaya çıkan sır istemediğiniz insanların sırrınızı duyması ile sonuçlanabilir ve bu da sizi oldukça zor bir duruma düşürebilir. Her kim rüyasında ağızdan kan gelmek görmüşse bu kişinin bildiği ve şahit olduğu şeyler başka insanlar tarafından öğrenilebilir ve bu öğrenilen şeyler kişiyi üzmek amaçlı şantaj yoluyla kullanılabilir.
 
İkinci Tabiri :  Girişilen işler sonucunda zor da olsa başarının geleceğine, iş yerinde mevki veya mertebe alınıp terfi edilebileceğine, ailedeki bir insanın konumunun yükselip aileye bereket ve bolluk getireceğine delalet eder. Aynı zamanda kişinin bayağıdır arzuladığı bir isteğin sonunda gerçekleşmesine ve sevinmesine de yorumlanabilir. Her kim rüyasında ağızdan kan gelmesi gördüyse bu kişi tez zamanda rızkına ve berekete kavuşur ve toplum tarafından imrenilen biri haline dönüşür.

 

 

 

Rüyadan Kan Kusmak

 
Rüyada ağızdan kan kusmak rüya sahibi kişinin geçmişinde bir veya bir kaç kişiyi fazlasıyla üzdüğü ve ahını aldığına delalettir. Bu üzülmüş kişilerin yapmış olduğu ahlar rüya sahibi kişinin yakasını bırakmaz ve hayatını etkileyerek sürekli işlerinin uğursuz ve bereketsiz gitmesine yol açıyor demektir. Her kim rüyasında kan kusmak görmüşse geçmişte yapmış olduğu davranışlardan pişmanlık duyduğuna ve helalleşmek istediğine işarettir. Kişi geçmişi ile hesaplaşıp gerekli helalleri alırsa gelecek yaşantısında rızkı ve bereketine tekrar kavuşur ve huzura erer. Eğer kişi geçmişi ile yüzleşmeyip hayatına devam ederse aksilikler ve şanssızlıklar kişiyi bırakmaz ve hiçbir işi yolunda gitmez

 
 
 

Rüyada Kan Tükürmek

 
Rüya sahibi kişinin başlamış olduğu işleri bitirememesine ve maddi yönden zorluk çekecek olmasına delalettir. İnanarak başladığı bir işte sıkıntıya düşmüş ve hayal kırıklığına uğramış olabilir. Bundan sonrasındaki adımlarını sağlıklı düşünerek ve ayağı yere sağlam basarak atarsa kişinin işleri açılabilir ve yüzü gülebilir. Allah’ın rızkı onunla olabilir

 

 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments