Rüyada Ağız Kokusu

Rüyada Ağız Kokusu Görmek

Rüyada görülen ağız kokusu çevrenizde patavatsız, boş konuşan bir insanın varlığına işarettir. Bu kişi patavatsız ve ne dediğini bilmezliği ile sizi girdiğiniz önemli bir ortamda zor durumda bırakabilir, üzüntüye uğratabilir. Her kim rüyasında ağız kokusuna şahit olmuşsa çevresindeki insanları ölçüp tartmalı ve gireceği ortamlarda yanındaki kişileri özen ile seçmelidir. Rüyada görülen ağız kokusunun rüyanın ayrıntılarına göre tefsirleri de mevcuttur.

 
 
 

Rüyada Ağzın Kokması

 
Kişi rüyasında kendi ağzının koktuğunu görürse rüya sahibi kişinin çevresinde dedikodusunun yapıldığına delalet eder. Her kim rüyasında ağzının koktuğuna şahit olmuşsa o kişinin çevresi kişiyi yeriyor ve dedikodusunu yapıyor demektir. Rüya sahibi kişi sahip olduğu bir şey ile gereğinden fazla övünmüş, tabiri caiz ise hava atmış olabilir ve bu da çevresince hoş karşılanmamış olabilir. Rüyayı gören kişi için naçizane öneri : mütevazı olmasıdır.

 

 

 

Rüyada Bir Bebeğin Ağzının Koktuğunu Görmek

 
Rüyada bir bebeğin ağzının koktuğunu görmek: eğer kişi bekar ise yakın bir zamanda izdivaca gireceğini fakat bu izdivacın kişiyi yorabileceğini, zorlayabileceğini belirtir. Eğer kişi evli ise aileden birisinin ufak çaplı sağlık sorunları yaşayacağına delalet eder. Rüyada bebeğin ağzının koktuğunu görmek kişinin bir olaya özlem duyması ve çok istemesi ile de açıklanabilir.

 

 

 

Rüyada Bir Hayvanın Ağzının Koktuğunu Görmek

 
Rüyada bir hayvanın ağzının koktuğunu görmek pek hayra yorulmaz. Çevrenizde size yaklaşmak isteyen biri olduğunu ve bu kişinin istemeden size zarar vereceğine delalet eder. Eğer kişi size yaklaşabilmiş ise yakın bir zamanda size zarar verecek ve sonrasında üzülecektir. Eğer rüya sahibi kişi bu insanı affederse güzel bir gelecek ve sükunet o kişi ile olur.

 

 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments