Rüyada Ağıt

Rüyada Ağıt Yakmak

 
Rüyasında kendisini ağıt yakarken görmek pek hayra alamet değildir. Her kim rüyasında ağıt yakıyorsa bu kişi yakın bir zamanda dışarıdan üzücü bir haber alabilir ve bu üzücü haber ile kişi kötü bir döneme girip sıkıntılar çekebilir. Eğer kişi rüyasında çok yüksek sesle, bağırarak ve kendinden geçmişcesine ağıt yakıyorsa bu durum çevresinde art niyetli insanların olduğunu ve fırsat kolladıklarına delalet eder. Her kim böyle bir rüya görmüşse bu kişi çevresini iyi tanımalı, herkese güvenmemeli ve bir adım atarken sağlıklı  düşünemli ve ayaklarını yere sağlam basmalıdır

 

 

 

Rüyada Bir Başkasını Ağıt Yakarken Görmek

 
Görülen kişi tanıdık ise rüya sahibi kişinin ailesinin içinde bir karışıklık, arbede olacağına delalet eder. Tez zamanda alınan bir haber veya uzaklardan gelecek bir kişi aile içinde kargaşa ve kaos çıkartabilir. Eğer rüyada ağıt yakılan kişi tanımadık bir kimse ise bu durum çevrenizde yardıma ihtiyacı olan ve tez zamanda yardım edilmezse çok büyük sıkıntılar çekecek birinin varlığına yorulur.

 

 

 

Rüyada Ölünün Arkasından Ağıt Yakmak

 
Rüyada bir ölünün arkasından ağıt yakmak oldukça hayırsız bir rüya olarak bilinir. Her kim böyle bir rüya görmüşse bulunduğu ortama bir felaket gelecek ve sıkıntılı zamanlar başlayacak demektir. Rüyada ölünün arkasından yakılan ağıt ileride yaşanacak sağlık sorunlarına da gebe olabilir.

 

 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments