Rüyada Ağda Hakkında Her Şey

Rüyada ağda görmek genel olarak hayra yorumlanır. Rüyada ağda görmek sıkıntılı ve acılı bir dönemin sona ereceğine ve kişinin bu dönemden oldukça tecrübe sahibi, yetişkin ve olgun olarak çıkmasına delalet eder.  Rüya sahibi kimse içinde bulundukları zor ve çetin dönemden sapa sağlam alnının akıyla çıkacak ve güzel günlere yelken açacaktır.
Ancak rüyanızın gerçek hayattaki anlamını çözmek için görmüş olduğunuz rüyanın ayrıntıları oldukça önem arz eder. Aşağıda rüyada ağda görmek ile ilgili ayrıntılı tefsirler bulunmaktadır.

 

Rüyada Başkasına Ağda Yaptırmak

 
Rüyada başkasının size ağda yapması hayra alamet olarak görülmez. Rüyada ağda yaptırmak çevrenizde kötülüğünüzü isteyen insanların olduğuna delalet eder. Bu kötü niyetli kişiler sizin dedikodunuzu yapar ve sağda solda sizi kötülerler. Aynı zamanda rüya sahibi tez zamanda kötü bir ihanet ile karşılaşabilir ve bu ihanet onu buhrana sürükleyebilir. Her kim böyle bir rüya görmüşse sakin kalmalı ve sükunetli davranmalıdır. Olayların kendisini sürüklemesine izin vermemeli ve ayaklarını yere sağlam basmalıdır.

 

 

 

Rüyada Erkeğin Ağda Yaptırması

 
Rüyada bir erkeğin ağda görmesi sıkıntılı ve yorucu bir dönemin atlatılacağına delalet eder. Bu dönemde kişinin canı yanabilir ve üzülebilir. Ancak sükunetini koruması halinde parlak bir gelecek mutluluk ve huzur rüya sahibi kimse ile olacaktır. Rüyasında ağda yaptırdığını gören erkek girebileceği buhranlı ve çetin dönemde isyan etmemeli ve bu dönemin geçmesini beklemelidir. Sükunetini ve sakinliğini koruyup güzel ve umut dolu günlerin gelmesini beklemelidir.

 

 

 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments