Rüyada Ağardığını Görmek


Rüyada kişinin saçlarının ağardığını görmesi : Maddi kayıp ve ekonomik buhranın habercisidir. Her kim rüyasında saçlarını ağarırken görmüşse bu kişi sıkıntılı bir ekonomik döneme girebilir ve buhranlar geçirebilir. Fakat bu dönem geçicidir. Atlatılan bu dönem sonrası kişi huzur ve sükunete kavuşur. Her kim rüyasında saçlarını ağarırken görmüşse isyan etmemeli ve sakin kalmalıdır.

 

Rüyada Bir Kadının Saçlarını Ağarırken Görmesi : Eğer rüya sahibi kadın evli ise eşinin gözünün dışarıda olduğuna delalettir. Her kim böyle bir rüya görmüşse partnerinin onu aldatma olasılığı olduğuna işaret eder.

 

Rüyada Sakalların Ağarması : Rüya sahibi kişi çocuk bekliyorsa evlatlarının erkek olacağına delalet eder. Her kim rüyasında eşinin sakalını ağarırken görmüşse ilerideki çocuklarının erkek olacağına delalettir.

 

Vücuttaki Kılların Ağardığını Görmek : Her kim rüyasında vücudundaki kılı ağarırken görmüşse o kişinin mal varlığında eksilme olabilir, girişeceği bir iş ters tepebilir veya yanlış bir adım atması sonucu üzülebilir.

 

Rüyada Gün Ağardığını Görmek :  Umutların ve güzel günlerin habercisidir. Her kim rüyasında gün ağardığını görmüşse o kişiye uzaklardan ummadığı bir anda müjdeler gelebilir, rüya sahibi kişi mutlu olabilir, hayatında yeni bir döneme girebilir

 

 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments