Rüyada Ağaca Çıkmak

Rüyada Yeşil Ağaca Çıkmak : Rüyada yeşil ağaca çıkmaya çalışmak veya çıkmak gerçek yaşantınızda sağlıklı ve mutlu bir hayat için vermeniz gereken mücadeleyi temsil eder. Eğer sigara kullanıyorsanız bunu bırakmanız gerektiği aksi takdirde sağlığınızdan olacağınızı anlatır. Kısacası hayalinizdeki hayata kavuşmak için mücadele edip fedakar adımlar atmanız gerekliliğine delalet eder.
 
Rüyada Korkudan Ağaca Çıkmak : Rüyada korkup ağaca çıkmak kişinin gerçek hayatındaki üzüntüleri, kederi ve sağlık ile ilgili bazı sorunları geride bırakıp mutlu, sıhhatli ve huzurlu bir hayata yelken açacağına delalet eder. Bu kişi insanlara daha fazla yardım eden, imanı ve inancı daha da kuvvetli olan bir insana dönüşebilir.
 
Rüyada Yüksek Ağaca Çıkmak : Rüyada çıkılan yüksek ağaç gerçek hayatta işte mevki ve mertebe yükselme, nam ve makam sahibi olmaya delalet eder. Aynı zamanda bir davette organizatör olmak ya da tanınmış bir çevre edinmek anlamına da gelebilir.
 
Rüyada Kuru Ağaca Çıkmak : Rüyada çıkılan kuru ağaç ; kişinin azmini ve inancını devam ettirmesi ve kararlılığını sürdürmesi halinde ileride toplum tarafından parmakla gösterilecek bir birey olabileceğine delalet eder. Her kim bu rüyayı görmüşse erdemle ve ahlakla yaptığı işleri sürdürmelidir.
 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan ” Rüya Gönder ” diyerek bizlere rüyanızı gönderip, yorumlatabilirsiniz.

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments