Rüyada Ağaç Yaprağı

    Rüyada ağaç yaprağı görmenin tabiri rüyanın ayrıntılarına göre değişmektedir. Rüyada sadece ağaç yaprağı görülmüşse bu : güzel bir kıyafetin anlamına delalettir. Her kim rüyasında sadece ağaç yaprağı görmüş ise o yakın bir zamanda güzel bir kıyafetin içine girer ve çevresi tarafından oldukça dikkat çeker.

 

Rüyada İncir Ağacı Yaprağı Görmek

 
Rüyada İncir Ağacı yaprağı görmek pek hayra yorulmaz. Kişiyi üzüntü ve kederli bir dönemin beklediğine delalettir. Ancak kişi bu dönemin geçmesini sabırla beklemeli, isyan etmemelidir.  Geçireceği sıkıntılı dönemlerden sonra kişiyi güzel günler beklemektedir.

 

 

Rüyada Ağaç Yaprağı Yemek

 
Rüyada ağaç yaprağı yemek hayra yorulur. İş yerinde mevki ve mertebe yükselmeye, birikmiş toplu paranın hayırlı bir işte kullanılmasına ve uzun zamandır cefasını çektiği ve oldukça zorlandığı bir işi tamamlayıp feraha ereceğine delalet eder. Her kim rüyasında ağaç yaprağı yediğini görmüşse bu kişiyi güzel, aydınlık günler beklemektedir.
Rüyadaki ağaç yaprağı dağları aşmaya ve bütün zorluklara göğüs gerdikten sonra huzura ve rahata kavuşmaya delalet eder. Eğer rüya sahibi atacağı adımları sağlıklı atar ve düşünerek hareket ederse onu bolluk ve bereketli bir hayat beklemektedir.

 

 

Rüyada Kuran-ı Kerimden Bir Sayfa Yaprak Görmek

 
Huzura ve sıhhate delalet eder. Her kim rüyasında Kuran-ı Kerim’in içinden bir yaprak görebilmiş ise Allah ona yardımcı olur, sağlık sıhhat ve mutluluk bağışlar.

 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments