Rüyada Ağaç Kesmek

Rüyada budanan ağaç  rüyayı gören kişinin hak yolundan uzaklaştığı ve imanını bu zamanlarda kaybetmeye yakın olduğunun işaretidir, her kim rüyasında bir ağacı budarken görmüşse bu kişinin imanının zayıflamış olması ve daha önce yapmadığı bir takım işlere kalkışması ve bu işlerin kısmen illegal olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kimse hak yolunu bulmalı ve yapacağı işler için aile büyüklerinden nasihat dinlemelidir.

 

Rüyada ağaç kesen, budayan kimse çevresinde bu zamana kadar edindiği saygınlığı ve mertebeyi kaybetmeye yakındır. Çevresi tarafından kötü bir iş yapmaya veya kötü alışkanlık edinmeye yönlendirilebilir.

 

Rüyada meyve ağacı kesmişseniz bu sizi hayırlı bir işten alıkoyan bir şeyler olduğuna delalettir. Gerçek yaşantınızda atacağınız adımları aile büyüklerine danışmalı ve hak yolundan uzaklaşıp illegal işlere bulaşmamak kişinin ilerideki huzuru için oldukça önemlidir

 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan ” Rüya Gönder ” diyerek bizlere rüyanızı gönderip, yorumlatabilirsiniz.

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments