Rüyada Ağaç Kakan Görmek

 

Rüyada Ağaç Kakan Görmek

 
Rüyada görülen ağaç kakan kişinin güzel hayaller peşinde koştuğuna ancak çevresindeki art niyetli insanlarca bu hayalin kullanılıp kişiyi kötü bir duruma düşürülecek olmasına delalet eder. Her kim böyle bir rüya görmüşse o iyi niyetli ve çevresine güvenen bir kimsedir. Ancak rüya sahibi gerçek yaşantısında atacağı adımlara dikkat etmeli ve insanlara güvenmek konusunda iki kere düşünmelidir. Eğer kişi önemli bir adım atacaksa bir aile büyüğüne danışmalı ve onlardan nasihat dinlemelidir.

Çevresindeki kötü niyetli insanları keşfetmeli ve onlarla bağlantısını koparmalıdır, bu insanlar rüya sahibi kişiye iyilikten çok kötülük yapmak isteyen kimselerdir. Kişi iyi niyetini suistimal ettirmemeli ve bu insanlardan uzak durmalıdır. Aynı zamanda kişi hayallerinin peşinden koşmalı ve zorluklara göğüs gererek hayallerini gerçekleştirmelidir. Sıkıntılı süreçlerden sonra bu kişiyi güzel sıhhatli ve mutlu günler beklemektedir.

 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments