Rüyada Ağaç Görmek / Rüyada Ağaç Hakkında Her Şey

Rüyada ağaç görmenin tabirleri oldukça çeşitlidir. Rüyanızın tabiri görmüş olduğunuz ayrıntılara göre farklılık gösterebilir.

 

Rüyada Ağaça Çıkmak : Rüyada ağaça çıkmak başka insanların rüya sahibinin hayatına özeneceğine delalet eder. Bu rüyayı gören her kimse gerek eğitim gerek iman gerekse maddi yönden oldukça verimli ve yükselişe eren bir başarı gösterir. Bütün bunların yanında güzel ahlakı onu sevilen insan yapar.

 

Rüyada meyvesiz, kokulu ağaç görmek : Rüya sahibinin iyi niyetli kimselere zararının dokunacağına delalettir. Rüyayı gören kişi, çevresinde ona yardım etmek isteyen kişilere engel olup onlara kızacağını işaret eder.

 

Rüyada portakal, limon ve kavun ağacı görmek : Bu tür hem meyve veren hem de güzel kokulu ağaçlar görmek iyiliğe yorumlanır ve bereket rüyayı gören kişinin üzerinde olur.

 

Rüyada daha önce hiç görülmeyen bir ağaç görmek : Kişinin sabrının tükendiğine ve bundan sonrasında sinirli ve agresif bir birey olacağına delalet eder.

 

Rüyada ağacın meyvelerini toplamak : Her kim rüyasında ağaca çıkıp meyvelere uzanıp onları yakalıyorsa servet ve bolluk onunla olur. Her kim rüyasında ağaca çıkıp meyvelere ulaşamayıp toplayamamış ise borçları devam eder.

 

Rüyada bol yeşil bir ağaç görmek : Rüyada yeşil ve dalları uzun ağaçlar görmek akraba ve ailenin büyüyeceğine ve sıhhatin o aile ile olacağına delalet eder.

 

Rüyada elma ağacı görmek : hastalığınızın son bulmasına delalet eder.

 

Rüyada şeftali ağacı görmek : Varlıklı bir insanın hayatınıza gireceğine delalet eder.

 

Rüyada üzüm ağacı görmek : Şen, gönlü zengin ve hoş sohbetli birisi ile iletişimde bulunmaya delalet eder.

 

Rüyada Zeytin Ağacı Görmek : Rüyada zeytin ağacı görmek pek hayırlıdır. Zeytin barış ve dostluğu simgeler. Her kim böyle bir rüya görmüşse iyilik ve rızk onun yanından ayrılmaz.

 

Rüyada Ağacın Altında Dinlenmek : Sonunda Emeklerin karşılığının alınacak olmasına delalet eder. Sabırla bekleyişin sonucunda Allah’ın rızkı bu rüyayı gören kimseler ile olur.

 

Rüyada Cılız ve Gölge Vermeyen Bir Ağacın Altında Dinlenmek : Geçmişte yapılan davranışlardan pişmanlık duyulması ve öz güven eksikliği çekildiğine delalet eder.

 

 

 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan ” Rüya Gönder ” diyerek bizlere rüyanızı gönderip, yorumlatabilirsiniz.

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments