Rüyada Ağaç Dikmek


Rüyada ağaç dikmek hayra yorulan bir rüyadır. Fakat rüyada dikilen ağacın türüne göre rüyanın tefsiri farklılık gösterebilir.

 

Rüyada Meyve Ağacı Dikmek : Dönemlik işlere girişeceğiniz ve bu işlerden ekmek yiyeceğinize delalet eder. Mevsimlik bir çalışma ile iyi ve helal paralar kazanıp rızkınızı kazanmak şeklinde yorumlanır.

 

Rüyada Kışın Yaprakları Dökülmeyen Ağaç Dikmek : Kış aylarına ve ekonomik krizlere karşı güçlü duracağınız ve maddi yönünüzün sağlam olacağına delalet eder.

 

Rüyada Kuru Ağaç Dikmek : Eğer evliyseniz evliliğinizin zor bir döneme gireceği eğer izdivaç halindeyseniz bu izdivacın sorunlarla karşılaşacağına delalet eder.

 

Rüyada Bahçenize Ağaç Dikmek : Uzaklardan evinize gelecek yeni bir bireye, ferde delalet eder. Hanenizde artış olacağı şeklinde yorumlanır.

 

Rüyada İncir Ağacı Dikmek : Eğer kendi bahçenize incir ağacı dikiyorsanız birinin size bir kötülüğü dokunacak ve sizi huzursuz edecek demektir. Eğer başkasının bahçesine incir ağacı dikiyorsanız bir kişiyi istemeden oldukça huzursuz edip düzenini bozacağınıza delalet eder.
Eğer başkasının sizin bahçenize incir ağacı diktiğini görüyorsanız çevrenizde sizin kötülüğünüzü isteyen ve huzurunuzu ve rahatınızı bozmak isteyen fesat insanların olduğuna delalettir.

 

Rüyada Dikilen Ağaç Filizlenip Büyürse : Rüyada dikilen ağacın filizlenip büyümesi hayra yorulur, her kim böyle bir rüya görmüşse kısa zamanda servet sahibi olabilir. Bir evlilik veya dost, ahbap kimseler servet sahibi olmanızda aracı olabilir.

 

 

 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan ” Rüya Gönder ” diyerek bizlere rüyanızı gönderip, yorumlatabilirsiniz.

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments