Rüyada Adres Sormak

Rüyada adres sormak : rüyayı gören kimsenin yardıma muhtaç durumda olduğuna delalettir. Aynı zamanda kafasının oldukça karışık olduğu ve bilinmezlerde boğuştuğuna işarettir. Rüya sahibi kişi almış olduğu kararları sorgularken ilerideki hayatında vermek zorunda olduğu kararların sonuçlarına ilişkin stres duymaktadır. Her kim rüyasında adres soruyorsa ve kafası bulanık ise ileride alacağı kararları aile büyüklerine danışmasında fayda vardır.
 
Rüyada adres sormayı kısaca özetleyecek olursak kişinin kafasının karışık olması ve birine akıl danışma ihtiyacından dolayı görülmüş olması olasıdır.

 

Rüyada Birinden Adres Almak : Rüyasında birinin kişiye adres vermesi kişinin yaşantısında ona destek olacak oldukça iyi ve samimi dostlarının olduğunun göstergesidir.

 

Rüyada Kaybolmak : Her kim rüyasında kaybolduğunu görmüşse o kişi gerçek yaşantısında zor bir döneme girecek demektir. Rüyada kaybolduğunu gören kişinin yaşayacağı zor dönemde kişiyi ; zor ve sıkışık günler, kafa karışıklığı ve sıkıntı beklemektedir. Fakat bu dönem geçicidir. Kişi isyan etmeden sabırla bu dönemin geçmesini beklerse ileride eskisinden daha güçlü ve daha sıhhatli bir hayata kavuşabilir.

 

 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan ” Rüya Gönder ” diyerek bizlere rüyanızı gönderip, yorumlatabilirsiniz.

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments