Rüyada Adam Bıçaklamak

Rüyada adam bıçaklamak : Kişinin geçmişinde unutamadığı olaylar yaşadığını ve geçmişi ile bağlantısını bir türlü koparamadığını işaret eder. Kişi geçmişinde istemediği şeyler yapmış, birine zarar vermiş veya günah işlemiş olabilir. Rüyada adam bıçaklamak kişinin geçmişi ile bağından kaynaklanır, rüyayı gören her kimsenin zihni hala geçmişte yaptığı yanlış işlerdedir. Kişi bu rüyaları sık görmeye başladıysa en yakın zamanda bir akşam vakti sakince oturup tövbe etmeli ve Allah’tan af dilemelidir. Allah bağışlayıcıdır

 

Rüyada bıçaklanan adamın ölmesi : Eğer bıçaklayarak öldürdüğü kişi tanıdığı ise bu kişi ile hiç ummadığı sıkı bir dostluk bağı kurabilir ve birlikte zor günler atlatılabilir, eğer bıçaklanarak öldürülen kişi bir yabancı ise uzaktan birileri ailenize girecek demektir.

 

Rüyada kazayla birini bıçaklamak : Rüyada kaza ile birini bıçaklamak kişinin temiz bir insan olduğunu gösterir. Ancak kişinin yaşantısında istemeden başına kötü şeyler geleceğine delalettir. Bu rüyayı gören her kimse atacağı adımlarda aile büyüklerine danışmalı ve günah işlere kalkışmamalıdır.

 
 
Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan ” Rüya Gönder ” diyerek bizlere rüyanızı gönderip, yorumlatabilirsiniz.

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments