Rüyada Acı Yemek / Rüyada Acı Çekmek / Canın Acıması

Rüyada Acı Yemek : Kötü bir dönemin başlayacağına delalettir, fakat bu dönem geçicidir, kişi sabırla beklemeli, isyan etmemelidir. Aynı zamanda fiziksel bir takım rahatsızlıkların ortaya çıkması da olasıdır. Aynı şekilde mide rahatsızlığı da olasılıklar arasındadır.

Rüyada Acı Biber Yediğini Görmek : Eğer yenilen biberin rengi yeşil ve biber taze ise sıhhate ve istirahate eğer rengi kırmızı ise kötü ve üzücü bir haber alınacağına delalettir.

Rüya esnasında Ellerde Acı Hissetmek : Kısa bir üzüntülü ruh halinden sonra bereket ve bolluğa ulaşılacağına delalettir.

 

RÜYADA ACI ÇEKMEK : Rüyada acı çekmek kişinin gerçek hayatında beyaz, aydınlık bir geleceğe yelken açacağına delalettir, her kim rüyasında bir duydu düşünceden dolayı acı çekiyor ve kendini üzüyorsa bu kişiyi gerçek hayatında iyilik ve sıhhat beklemektedir. Rüyayı kim görmüşse üzüntülerinin son bulacağına ve akan göz yaşlarının dineceğine yaşadığı kötü günleri arkasında bırakacağına delalet eder.

 

RÜYADA FİZİKSEL ACI HİSSETMEK : Çevresinde fitneci ve işgüzar kişilerin olduğuna delalettir, kişi bu kötü niyetli insanlardan kurtulmazsa onların tuzağına düşüp başına kötü işler açacağına işarettir.

 
Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan ” Rüya Gönder ” diyerek bizlere rüyanızı gönderip, yorumlatabilirsiniz.
 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments