Rüyada Abi Görmek. Büyük Kardeş Görmek

Rüyada Abi Görmek : Ona karşı hislerinizin yoğunluğundan ve bunu kendinize itiraf edememenizden kaynaklanır. Sevgiye delalettir.

Rüyada Abi ile Kavga Etmek : Abinizin size çok önemli nasihatte bulunacağının göstergesidir. Onunla bir akşam oturup sakince konuşulmalıdır.

Rüyada Abi ile Beraber Bir İş Yapmak : Ailecek güzel günler göreceğinizin habercisidir, hayra alamettir.

Rüyada Abinin Hasta Olduğunu Görmek : Onun için endişelenmenizden ötürü gördüğünüz haberdir, merak edilecek bir şey yoktur.

Rüyada Abiyi Mutlu ve Gülerken Görmek : Abinin hayatında yaşanan bir durum sizin hayatınızı da olumlu etkileyecek demektir.

Rüyada Abinin ölümünü Görmek : Bu hayatta abinize çok ihtiyaç duyduğunuzu, onunla vakit geçirmek ve sonsuza kadar yanınızda olmasını istediğinize delalettir. Özlem ve hasretten dolayı görülmüş olması muhtemeldir. Öte yandan çözemediğiniz bir sorununuz varsa bunu danışacak birini bulamadığınıza da delalettir .

Rüyada Abinin evlenmesi : Eğer bu rüyayı gördükten kısa bir süre sonra abiniz evlenirse evliliği oldukça mutlu, huzurlu geçecek demektir.

 
Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan ” Rüya Gönder ” diyerek bizlere rüyanızı gönderip, yorumlatabilirsiniz.

 
 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments